مراسم معارفه دکتر بهنام حبیب زاده مؤمن سرپرست فدراسیون تنیس روی میز برگزار شد

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. اخبار
  4. chevron_left
  5. مراسم معارفه دکتر بهنام حبیب زاده مؤمن سرپرست فدراسیون تنیس روی میز برگزار شد

مراسم معارفه دکتر بهنام حبیب زاده مؤمن سرپرست فدراسیون تنیس روی میز با حضور مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها برگزار شد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز، مراسم معارفه بهنام حبیب زاده سرپرست فدراسیون تنیس روی میز صبح امروز با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و اعضای فدراسیون برگزار شد.
در ابتدای این جلسه مهرداد علی قارداشی که به تازگی دوره ریاست ۴ ساله خود را به اتمام رساند گفت : موفقیت های چشم گیر ۴ سال اخیر ثمره همدلی و وفاق همه دست اندر کاران و دلسوزان این رشته بوده و از مسئولین وزارت ورزش نیز بخاطر انتخاب سرپرستی از بدنه تنیس روی میز کشور تقدیر نمود. همچنین سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها در وزارت ورزش عنوان کرد: فدراسیون تنیس روی میز یکی از فدراسیون‌های موفق بوده و نمره بالایی از سوی کارشناسان وزارت ورزش کسب کرده است.
وی افزود: تدابیر وزارت ورزش این است که سرپرست منصوب شود و شرایط را برای برگزاری انتخابات فراهم کند. حبیب‌زاده از مدیران پرتلاش کشور است که سابقه فعالیت بسیار مثبتی در این رشته را نیز داشته است. انشاالله تمهیدات لازم برای برگزاری یک انتخابات سالم و به دور از حاشیه فراهم شود تا در سال المپیک اتفاقات خوبی رقم بخورد.
بهنام حبیب زاده سرپرست فدراسیون نیز پس از دریافت حکمش گفت: از وزیر محترم ورزش و جوانان بابت اعتماد به اینجانب تشکر و قدردانی مینمایم . فدراسیون در طول چند سال گذشته مسیر رشد و ترقی را در همه جهت ها داشته که با مدیریت صحیح و مدبرانه مهرداد علیقارداشی صورت گرفته است. در این مسیر همه افراد از جمله اعضای محترم هیأت رئیسه فدراسیون، کادر تیم های ملی، هیئت های استانی ، و در نهایت مسئولان وزارت ورزش با حمایت های صمیمانه خود کمک کردند تا تنیس روی میز ایران در جاگاه کنونی خود قرار داشته باشد.
وی افزود: سعی خواهم کرد در این دوره کوتاه سرپرستی به نحو احسن و با ایجاد شرایط عادلانه و با رعایت قوانین و مقررات، یک انتخابات خوب برگزار شود و این مسیر به وجود بیاید. همچنین سعی خواهیم کرد با آرامش و با کمک همه عوامل و پیشکسوتان و روسای هیئت‌ها کار را جلو ببرم.
در پایان این مراسم از زحمات ۴ ساله مهرداد علی قارداشی با اهدای لوح و جام یادبود توسط سیدمحمد شروین اسبقیان تقدیر بعمل آمد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست